Partnerzy

Jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi i chcemy się nią chwalić. To dzięki nim codziennie odnosimy nasze małe sukcesy. Firmy, a za nimi Ludzie, których ciężka praca i zaangażowanie wspierają rozwój NutriPharmy. Wspólnie udaje się nam docierać do naszych Klientów, poszukiwać nowych, komunikować się z pacjentami, rodzinami i specjalistami.  

Poczynając od codziennej logistyki, jak przyjmowanie, realizacja i dostarczanie przesyłek, poprzez wsparcie marketingowe, reklamę, publikacje w czasopismach i Internecie, redystrybucję produktów, promowanie naszego portfolio, aż po udział w ciekawych szkoleniach i prestiżowych konferencjach.

Współpraca

NutriPharma chętnie podejmuje współpracę z lokalnymi dystrybutorami (hurtownie, sklepy medyczne, zielarskie, apteki). Współpracujemy także z ośrodkami opieki paliatywnej, długoterminowej, domami pomocy społecznej, poradniami żywieniowymi w całej Polsce. Oferujemy rabaty, preferencyjne warunki płatności i dostawy. 

Jesteśmy także otwarci na współpracę w systemie Dropshipping! 

Aby skorzystać z preferencyjnego programu współpracy wystarczy założyć konto na naszej platformie biznesowej lub skontaktować się z nami. Zostań naszym Partnerem Biznesowym! 

Załóż konto na platformie biznes

Kontakt
  

Dziękując za owocną współpracę Przedstawiamy Państwu Partnerów Biznesowych Nutripharmy. Lista stale się wydłuża...