O nas

NutriPharma to wyłączny dystrybutor w Polsce najwyższej jakości produktów do żywienia dojelitowego firmy Prodiet (www.prodiet.com.br).

Jesteśmy pasjonatami oraz doświadczonymi praktykami żywienia klinicznego cieszącymi się wsparciem największych leaderów żywienia w Polsce. Znamy oraz rozumiemy potrzeby pacjentów wymagających żywienia do jelitowego i chcemy na nie odpowiadać dostarczając najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach wprost do Państwa domów.

Naszą ambicją jest rozpowszechnienie terapii żywieniowej i sprawienie aby była dostępna dla każdego potrzebującego pacjenta wspierając szybszy powrót do zdrowia oraz podnosząc komfort Państwa życia. Pragniemy dostarczać Państwu nie tylko produkty, ale także wiedzę i wsparcie medyczne.

NASZE PRODUKTY

Nasze portfolio jest elastyczne, dopasowane się do Państwa potrzeb. Ponieważ nasi pacjenci są dla nas najważniejsi chętnie odpowiadamy na Państwa zmieniające się wymagania.

Oferujemy diety hiperkaloryczne, wysokobiałkowe do żywienia doustnego i przy użyciu zgłębnika stosowane w leczeniu i zapobieganiu niedożywienia związanego z chorobą.

Pozostańmy w kontakcie!

Kontakt

Kierujemy się filozofią Opieki Żywieniowej (NUTRICARE), którą chcemy Państwa otaczać. Oznacza to, że wierzymy w zbawienną i nieocenioną funkcję żywienia w procesie powrotu to zdrowia. Opieka Żywieniowa to bardzo ważny, często niedoceniany element opieki nad chorym. Integralna i nierozerwalna oraz całkowicie naturalna część terapii, które realnie wpływa na procesy leczenia. Wiemy, że odpowiednie żywienie dodaje sił do walki z chorobą, motywuje oraz poprawia samopoczucie pacjentów i ich rodzin.

Bo kto z nas nie zna znaczenia krzepiącego gorącego rosołu babuni nieocenionego w chorobie..?

Wartości odżywcze, naturalne składniki, czuła opieka najbliższych, empatia i serce to jest to co kryje się pod hasłem NUTRICARE, które przyświeca wszystkim naszym działaniom.

Pozwól nam zaopiekować się Tobą i Twoimi najbliższymi.

NASZE PRODUKTY

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

ENERGY ZIP ze względu na swoje walory smakowe i wygodne 200 ml opakowanie zaleca się szczególnie do podaży doustnej. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ENERGYZIP

TROPHIC ze względu na swoje specjalistyczne właściwości zaleca się do podawania przez zgłębnik oraz ze względu na delikatny waniliowy smak także doustnie (do wyboru).  TROPHIC jest doskonałym rozwiązaniem pacjent nie przepada za bardzo słodkimi smakami. Nie zawiera sacharozy i nie jest słodki. Ze względu na  duże 1000 ml opakowanie jest to wersja najbardziej ekonomiczna. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TROPHIC

Kontakt