O nas

NutriPharma to sklep, w którym w jednym miejscu znaleźć można i zamówić różne produkty do żywienia dojelitowego doustnego i do podaży przez zgłębnik (sonda, PEG). Zamówienia dokonać można za pomocą sklepu internetowego lub przez telefon, a dostawa jest realizowana zaledwie w 1 dzień roboczy! Bez kolejek, bez wychodzenia z domu, bez dźwigania. Wygodnie i tanio. 

ZAMÓW ON-LINE

INFOLINIA 780 877 780 

NutriPharma to także wyłączny dystrybutor w Polsce najwyższej jakości produktów do żywienia dojelitowego firmy Prodiet (www.prodiet.com.br).

Jesteśmy pasjonatami oraz doświadczonymi praktykami żywienia klinicznego cieszącymi się wsparciem największych leaderów żywienia w Polsce. Znamy oraz rozumiemy potrzeby pacjentów wymagających żywienia do jelitowego i chcemy na nie odpowiadać dostarczając najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach wprost do Państwa domów.

Naszą ambicją jest rozpowszechnienie terapii żywieniowej i sprawienie aby była dostępna dla każdego potrzebującego pacjenta wspierając szybszy powrót do zdrowia oraz podnosząc komfort Państwa życia. Pragniemy dostarczać Państwu nie tylko produkty, ale także wiedzę i wsparcie medyczne.

NASZE PRODUKTY

Nasze portfolio jest proste i elastyczne, dopasowane się do Państwa potrzeb. Ponieważ nasi pacjenci są dla nas najważniejsi, chętnie odpowiadamy na Państwa zmieniające się wymagania.

Oferujemy diety hiperkaloryczne, wysokobiałkowe, bezresztkowe i bogatoresztkowe do żywienia doustnego i przy użyciu zgłębnika stosowane w leczeniu i zapobieganiu niedożywienia związanego z chorobą.

Pozostańmy w kontakcie!

Kontakt

Kierujemy się filozofią Opieki Żywieniowej NUTRICARE, którą chcemy Państwa otaczać. Oznacza to, że wierzymy w zbawienną i nieocenioną funkcję żywienia w procesie powrotu to zdrowia. Opieka Żywieniowa to bardzo ważny, często niedoceniany element opieki nad chorym. Integralna i nierozerwalna oraz całkowicie naturalna część terapii, która realnie wpływa na procesy leczenia. Wiemy, że odpowiednie żywienie dodaje sił do walki z chorobą, motywuje oraz poprawia samopoczucie pacjentów i ich rodzin.

Bo kto z nas nie zna znaczenia krzepiącego gorącego rosołu babuni nieocenionego w chorobie..?

Wartości odżywcze, naturalne składniki, czuła opieka najbliższych, empatia i serce to jest to co kryje się pod hasłem NUTRICARE, które przyświeca wszystkim naszym działaniom.

Pozwól nam zaopiekować się Tobą i Twoimi najbliższymi.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

WSPÓŁPRACA


NutriPharma chętnie podejmuje współpracę z lokalnymi dystrybutorami (hurtownie, sklepy medyczne, zielarskie, apteki). Współpracujemy także z ośrodkami opieki paliatywnej, długoterminowej, domami pomocy społecznej, poradniami żywieniowymi w całej Polsce. Oferujemy rabaty, preferencyjne warunki płatności i dostawy. 

Jesteśmy także otwarci na współpracę w systemie DROPSHIPPING! 

Aby skorzystać z preferencyjnego programu współpracy wystarczy założyć konto na naszej platformie biznesowej lub skontaktować się z nami. 

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE BIZNES

KONTAKT