Nutri Home


DLA KOGO?

Żywienie dojelitowe w domu przeznaczone jest dla pacjentów, którzy nie przebywają już w szpitalu, ale nadal nie mogą się odżywiać doustnie lub nie są w stanie zaspokoić w ten sposób swoich potrzeb żywieniowych.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom zawarliśmy tę usługę w naszym porfolio ŻYWIENIE W DOMU

NA CZYM POLEGA?

Żywienie dojelitowe w domu odbywa się poprzez podaż gotowych diet przemysłowych bezpośrednio do przewodu pokarmowego poprzez założony do niego sztuczny dostęp (zgłębnik lub PEG). 

Diety wraz ze sprzętem do podaży diet dostarczane są wprost do domu pacjentów. Udzielamy konsultacji telefonicznych oraz za pomocą formularza kontaktowego w zakresie żywienia w domu, doboru diety i sposobu podaży. KONTAKT

Diety do żywienia dojelitowego można podawać w bolusach (odmierzonych porcjach) za pomocą strzykawek lub za pomocą wlewów kroplowych (grawitacyjnych lub z użyciem pompy perstaltycznej). 

Nasze preperaty TROPHIC są stworzone specjalnie do prostej podaży za pomocą bolusa z użyciem strzykawek. Posiadają specjalnie przystosowane do tego, wygodne 1 l opakowanie typu tetra, które umożliwia nieskomplikowany dostęp do ich zawartości. Ułatwia to pobranie potrzebnej ilości diety, a następnie umożliwia szczelne zamknięcie opakowania celem jej przechowania do kolejnej pory żywienia. 

Oczywiście preparaty TROPHIC można także podawać za pomocą wlewów kroplowych za pomocą specjalnych zestawów do podaży z workiem. 

 W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa pakiety do żywienia dojelitowego. Same diety TROPHIC - do prostej podaży za pomocą bolusa lub kompletny zestaw do żywienia domowego, który zawiera diety TROPHIC wraz z zestawami do podaży z workiem 

ZESTAWY DO ŻYWIENIA DOMOWEGO

WARUNKI ROZPOCZĘCIA

Aby rozpocząć żywienie dojelitowe w domu należy:

  • posiadać sztuczny dostęp do przewodu pokarmowegoJeżeli chcecie Państwo zamówić usługę założenia sztucznego dostępu do przewodu pokarmowego PEG napisz do nas. KONTAKT