Kontakt

UWAGA! Nutripharma poszukuje pracownika w Gdańsku na stanowisku Pracownik biurowy, Asystent/ka sprzedaży. Do najważniejszych zadań należeć będzie prowadzenie biura, obsługa zamówień, przygotowywanie dokumentów i zestawień, kontakt z klientem poprzez infolinię i formularz kontaktowy, aktualizacja strony internetowej, obsługa mediów społecznościowych oraz podstawowe zadania z zakresu E-commerce. W przyszłości także przygotowywanie ofert przetargowych. Najważniejsze wymagania to biegła obsługa komputera oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Ważna jest łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy. Dodatkowymi atutami będzie wiedza z zakresu dietetyki i żywienia, zamówień publicznych oraz E-commerce, doświadczenie w administracji i prowadzeniu biura. Może też wystarczyć chęć do nauki! Oferujemy umowę o pracę na pełen etat w młodej rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem, niewielki zespół z miłą rodzinną atmosferą oraz dużą samodzielność pracy. Mile widziani studenci studiów zaocznych.

WSPÓŁPRACA

NutriPharma chętnie podejmuje współpracę z lokalnymi dystrybutorami (hurtownie, sklepy medyczne, zielarskie, apteki). Współpracujemy także z ośrodkami opieki paliatywnej, długoterminowej, domami pomocy społecznej, poradniami żywieniowymi w całej Polsce. Oferujemy rabaty, preferencyjne warunki płatności i dostawy. 

Jesteśmy także otwarci na współpracę w systemie DROPSHIPPING! 

Aby skorzystać z preferencyjnego programu współpracy wystarczy założyć konto na naszej platformie biznesowej lub skontaktować się z nami. 

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE BIZNES

KONTAKT
  
Możesz dokonać zamówienia przez Internet, telefon, formularz kontaktowy lub pisząc bezpośrednio na nasz adres mailowy:

kontakt@nutripharma.pl 

RABATY DLA OŚRODKÓW ZDROWIA, ZAŁÓŻ KONTO

Skontaktuj się z Infolinią:

720 877 720

pn - pt w godz. 9-17 

(połączenie płatne zgodnie z Taryfą Operatora)

lub z Przedstawicielem:              Ida Hoffmann 600 338 071

Napisz do nas: kontakt@nutripharma.pl

Formularz kontaktowy: