Gdzie kupić

Jak zamówić produkty?

Nasze produkty można kupić wygodnie bez wychodzenia w domu, bez kolejek i dźwigania przez 24 h na dobę!

Zamów ON-LINE (przez Internet) na stronie www.nutripharma.pl

Złożenie zamówienia jest bardzo proste. Można tego dokonać w zakładce SKLEP lub bezpośrednio klikając zdjęcie wybranego produktu ze strony głównej. Można też kliknąć poniższy link, wybrać produkty i postępować zgodnie z kolejnymi krokami. 

 KUP ON-LINE

Zamówienia ON-LINE można dokonać z dowolnego miejsca na świecie za pomocą komputra lub smartfona. 

Zamów przez telefon! Wystarczy zadzwonić pod poniższy numer Infolinii i złożyć zamówienie. Chętnie doradzimy, pomożemy w doborze odpowiedniej diety.


Zamów przez formularz kontaktowy

Możecie także Państwo po prostu napisać do nas wiadomość lub przesłać gotowe zamówienie za pomocą formularza kontaktowego. Wystarczy kliknąć link poniżej i wpisać wiadomość lub przejść do zakładki KONTAKT. 

NAPISZ DO NAS 

Wszystkie zamówienia są realizowane natychmiast po zaksięgowaniu środków lub od razu w przypadku płatności u kuriera i dowożone w dowolne wskazane w adresie dostawy miejsce w Polsce w przeciągu zaledwie 1 dnia roboczego! 

Jak zapłacić za produkty? 

Za produkty możecie Państwo zapłacić na kilka sposobów. 

Przelewem ON-LINE, który automatycznie przenosi Państwa na strony różnych banków i nie jest dodatkowo płatny, a ponieważ jest najszybszy, pozwala na natychmiastową realizację przesyłkę. Możecie też Państwo zapłacić za przesyłkę kurierowi kiedy dostarczy Państwu przesyłkę lub dokonać tradycyjnego przelewu. Wybór należy do Państwa. 

Kup u Dystrybutorów

W niektórych regionach Polski istnieje możliwość kupienia naszych diet u Dystrybutorów.


KONTAKT 
Nasze produkty