ZAMÓW PRZEZ TELEFON 720 877 720

Żywienie dojelitowe w domu
NutriPharma
Żywienie dojelitowe w warunkach domowych - Nutripharma w domu

Żywienie dojelitowe w domu - dla kogo?

Żywienie dojelitowe w domu przeznaczone jest dla pacjentów, którzy nie przebywają już w szpitalu, ale nadal nie mogą się odżywiać doustnie lub nie są w stanie zaspokoić w ten sposób swoich potrzeb żywieniowych.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom zawarliśmy tę usługę w naszym portfolio w zakładce sklep/linia żywienie domowe.

Zamów preparaty do żywienia dojelitowego w domu

 

Na czym polega żywienie w domu?

Żywienie dojelitowe w domu odbywa się poprzez podaż gotowych diet przemysłowych bezpośrednio do przewodu pokarmowego poprzez założony do niego sztuczny dostęp (zgłębnik lub PEG). 

Diety wraz ze sprzętem do podaży diet dostarczane są wprost do domu pacjentów. 

Udzielamy konsultacji telefonicznych oraz za pomocą formularza kontaktowego w zakresie żywienia w domu, doboru diety i sposobu podaży. 

 

Umów się na bezpłatne konsultacje

 

Diety do żywienia dojelitowego można podawać w bolusach (odmierzonych porcjach) za pomocą strzykawek lub za pomocą wlewów kroplowych (grawitacyjnych lub z użyciem pompy perstaltycznej). 

Oczywiście preparaty Trophic można także podawać za pomocą wlewów kroplowych za pomocą specjalnych zestawów do podaży z workiem. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pakiety do żywienia dojelitowego. Diety Trophic- do prostej podaży za pomocą bolusa oraz worki z zestawem do zastosowania grawitacyjnego.

 

Zobacz Zestawy do żywienia dojelitowego w domu

Warunki rozpoczęcia żywienia

Aby rozpocząć żywienie dojelitowe w domu należy posiadać sztuczny dostęp do przewodu pokarmowego

Zamów produkty do żywienia dojelitowego w domu

Wsparcie ekspertów - podręcznik

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego wsparcia ekspertów polecamy najnowszy podręcznik przeznaczony dla pacjentów żywionych dojelitowo w domu, stworzony przez zespół osób od wielu lat zajmujących się prowadzeniem sztucznego żywienia drogą przewodu pokarmowego w domu. Niektórzy Autorzy są również pacjentami, a więc mogą przedstawić punkt widzenia osoby chorej oraz podzielić się swoimi doświadczeniami. 

Zamów podręcznik żywienia dojelitowego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium