ZAMÓW PRZEZ TELEFON 720 877 720

Partnerzy

 

Partnerzy

 

Jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi i chcemy się nią chwalić. To dzięki nim codziennie odnosimy nasze małe sukcesy. Firmy, a za nimi Ludzie, których ciężka praca i zaangażowanie wspierają rozwój NutriPharmy. Wspólnie udaje się nam docierać do naszych Klientów, poszukiwać nowych, komunikować się z pacjentami, rodzinami i specjalistami.  

Poczynając od codziennej logistyki, jak przyjmowanie, realizacja i dostarczanie przesyłek, poprzez wsparcie marketingowe, reklamę, publikacje w czasopismach i Internecie, redystrybucję produktów, promowanie naszego portfolio, aż po udział w ciekawych szkoleniach i prestiżowych konferencjach.

Współpraca

Współpraca

NutriPharma chętnie podejmuje współpracę z lokalnymi dystrybutorami (hurtownie, sklepy medyczne, zielarskie, apteki). Współpracujemy także z ośrodkami opieki paliatywnej, długoterminowej, domami pomocy społecznej, poradniami żywieniowymi w całej Polsce. Oferujemy rabaty, preferencyjne warunki płatności i dostawy. 

Jesteśmy także otwarci na współpracę w systemie Dropshipping! 

Aby skorzystać z preferencyjnego programu współpracy wystarczy założyć konto na naszej platformie biznesowej lub skontaktować się z nami. Zostań naszym Partnerem Biznesowym! 

Kontakt

Partnerzy

Jesteśmy zrzeszonym Partnerem Fundacji Senior- Care.

 

 

Celem fundacji Senior Care jest udzielanie holistycznie pojętej opieki oraz pomocy i wsparcia finansowego, merytorycznego oraz praktycznego poprzez poradnictwo, edukację i szkolenia, a także wszelkie inne formy działań – kierowane do wszystkich grup społecznych i wiekowych oraz zawodowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru całościowo pojętej, kompleksowej opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi i zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

Nutripharma uczestniczy w konferencjach organizowanych przez Senior- Care, wspiera Domy Opieki Społecznej objętej programem żywieniowym.

Jest nam bardzo miło, że możemy być partnerem Fundacji Senior- Care.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium