ZAMÓW PRZEZ TELEFON 720 877 720

O nas

 


Zobacz nasze produkty

Firma Nutripharma powstała z pasji i miłości do drugiego człowieka. Połączyliśmy w niej zamiłowanie do medycyny i słabość do dietetyki. Naszym celem jest rozpowszechnianie terapii żywieniowej i sprawienie, by była ona dostępna dla każdego potrzebującego pacjenta. 

Pomagamy nie tylko w doborze odpowiedniej diety dojelitowej, ale także wspieramy pacjenta na każdym etapie jego choroby. Sumiennie realizujemy nasze cele, pogłębiamy wiedzę i spełniamy oczekiwania naszych podopiecznych. Znajdą nas Państwo na największych konferencjach medycznych w Polsce, webinarach internetowych i mediach społecznościowych. Dotarliśmy do wielu szpitali, współpracujemy z najlepszymi lekarzami w Polsce i placówkami medycznymi.  

Za sukcesem Nutripharmy stoją ludzie, którzy kochają swoją pracę i z pasją wykonują codzienne obowiązki. Każdy dzień daje nam nowe możliwości, a ludzie, których spotykamy, są największą motywacją do dalszego działania.   

 

Ida

Założycielka Nutripharmy, dietetyk i kobieta pełna pasji. Posiada ogromne doświadczenie, które codziennie przekłada na wykonywaną pracę. Pełna optymizmu i empatii do innych ludzi. Lubi wyzwania, a problemy nie do rozwiązania- dla niej nie istnieją. Prywatnie mama dwójki dzieci, wegetarianka i pasjonatka tańca. Ida to kreatorka pomysłów i motywator do działania. Z przyjemnością reprezentuje naszą firmę na konferencjach, a Nutripharma to jej wielka pasja.

 

Prostota i naturalność

W portfolio Nutripharmy znajdują się najwyższej jakości produkty do żywienia doustnego i przez sondę dla pacjentów zagrożonych niedożywieniem związanym z chorobą. Znajdziecie w nim Państwo diety wysokokaloryczne i wysokobiałkowe, które zalecane są jako wsparcie dietetyczne dla pacjentów walczących z chorobą, w okresie okołooperacyjnym oraz w okresie rekonwalescencji.

 

 

Misja

Naszym celem jest promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia dla tych, którzy mają określone potrzeby żywieniowe. Stawiamy na produkty z naturalnymi składnikami oraz nieskomplikowaną dietę. Chcemy, by produkty oferowane przez nas były proste w podaży zarówno dla pacjentów jak i ich opiekunów, którzy samodzielnie poradzą sobie z doborem oraz stosowaniem właściwego wsparcia żywieniowego.

Wyłączna dystrybucja

Nutripharma to także wyłączny dystrybutor w Polsce znanej na całym świecie marki Prodiet Medical Nutrition. W swojej ofercie posiadamy flagowe produkty tego producenta: EnergyZip 200 ml oraz linię produktów do sondy Trophic 1000 ml. Produkty Prodiet charakteryzują nowoczesne, bogate składy oparte o naturalne produkty, a także przystępność w stosowaniu. Bardzo wygodne i ekologiczne opakowania idealnie wpisują się w naszą misję promocji zdrowia i dobrego samopoczucia. Motyl obecny w logo Prodiet reprezentuje proces budowy oraz ciągłą ewolucję. Wraz z rozwojem marki, będziemy powiększać nasz asortyment o nowe, innowacyjne produkty.

Poznaj Prodiet Nutrition

Certyfikaty

Tutaj znajdą Państwo certyfikaty i deklaracje dotyczące naszych produktów.

Certyfikaty i deklaracje

Wizja

Nutripharma to Twoje Centrum Żywienia Enteralnego! U nas znajdziesz łatwy dostęp do diet do żywienia dojelitowego, nieskomplikowany wybór, porady telefoniczne i on-line oraz dostawę w dowolne miejsce w Polsce w zaledwie 1 dzień roboczy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy miejsce, w którym dostępne są produkty naszej wiodącej marki Prodiet, ale także i inne produkty dostępne na rynku.

 


Kierujemy się filozofią Opieki Żywieniowej Nutricare, którą chcemy Państwa otaczać. Oznacza to, że wierzymy w zbawienną i nieocenioną funkcję żywienia w procesie powrotu to zdrowia. Opieka żywieniowa to bardzo ważny, często niedoceniany element opieki nad chorym.

Integralna i nierozerwalna oraz całkowicie naturalna część terapii, która realnie wpływa na procesy leczenia. Wiemy, że odpowiednie żywienie dodaje sił do walki z chorobą, motywuje oraz poprawia samopoczucie pacjentów i ich rodzin.

Bo kto z nas nie zna znaczenia krzepiącego gorącego rosołu babuni nieocenionego w chorobie..?

Wartości odżywcze, naturalne składniki, czuła opieka najbliższych, empatia i serce to jest to co kryje się pod hasłem Nutricare, które przyświeca wszystkim naszym działaniom.

 

Pozwól nam zaopiekować się Tobą i Twoimi najbliższymi.

 

Nagrody i wyróżnienia

Firma Prodiet Clinical Nutrition, której jesteśmy wyłącznym dystrybytorem w Polsce, została wyróżnione i nagrodzona przez Amerykańskie Towarzystwo Żywienia Poza i Do-jelitowego (ASPEN)! Badania Prodiet nad skutecznością diety Instath Neo chroniącej przed deficytami pamięci wywołanymi przez infuzję mózgowo-komorową oligomerów peptydu amyloidu-β (AßOs), zajęło pierwsze miejsce w dwóch kategoriach: Odżywianie i metabolizm oraz Najlepsze Międzynarodowe Badanie 2020. Prodiet stawia na innowacje i wpływ nauki na wysoką jakość produktów.
Jesteśmy bardzo dumni, że wyróżniona dieta Instanth Neo jest dostępna w naszym asortymencie.

Poznaj Instanth Neo

 

Nasze portfolio jest proste i elastyczne, dopasowane się do Państwa potrzeb. Ponieważ nasi pacjenci są dla nas najważniejsi, chętnie odpowiadamy na Państwa zmieniające się wymagania.

Oferujemy diety hiperkaloryczne, wysokobiałkowe, bezresztkowe i bogatoresztkowe do żywienia doustnego i przy użyciu zgłębnika stosowane w leczeniu i zapobieganiu niedożywienia związanego z chorobą.

 

Zobacz nasze portfolio

Pozostańmy w kontakcie!

Kontakt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium