ZAMÓW PRZEZ TELEFON 720 877 720

Dieta w rekonwalescencji

 

Istotnym elementem podczas rekonwalescencji jest odpowiednia dieta. Dostarczenie organizmowi niezbędnych witamin, mikroelementów i białka ma fundamentalne znaczenie po leczeniu lub przebytym zabiegu. 

EnergyZip - jest to kompletna dieta, bogata w białko i niezbędne wartości odżywcze. Do wyboru trzy pyszne smaki: wanilia, truskawka i czekolada.

Trophic Basic Powder to dieta doustna lub do sondy, wysokokaloryczna i wysokobiałkowa w ekonomicznym opakowaniu. Niesłodka, o lekkim posmaku wanilii może stanowić dodatek do żywności, np. kawy, budyniu, musli.

Nowość: Trophic Fiber 200 ml- to doustna, niesłodka dieta o neutralnym smaku z błonnikiem. Ze względu na swoje właściwości troficzne, idealnie sprawdzi się w żywieniu długoterminowym.
Trophic Fiber 200ml zawiera unikalną mieszaninę błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego.

 

Nowość: Trophic Fiber Powder- dieta polecana osobom z zaburzeniami żołądkowo- jelitowymi spowodowanymi długotrwałym żywieniem dojelitowym. Zawiera unikalną mieszaninę białek oraz mieszankę rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych włókien. Dostępna ww dwóch wersjach: 400g i 800g.

 

Nowość: Trophic Infant Junior- kompletna, zbilansowana formuła dedykowana dzieciom, o smaku waniliowym.
Trophic Infant Junior zawiera ekskluzywną mieszankę białek o wysokiej wartości biologicznej, niezbędnych w regeneracji żywieniowej dzieci. Może być łatwo dodawana do naturalnego pożywienia np. kleiku, kaszki, budyniu lub innych posiłków. Do wyboru w dwóch opcjach: 400g i 800 g.

 

Nowość: Instanth Clear 125g- bezsmakowy i bezbarwny proszek do zagęszczania pokarmów dla osób z zaburzeniami gryzienia i połykania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium