ZAMÓW PRZEZ TELEFON 720 877 720

U pacjentów dializowanych często występuje deficyt żywieniowy, podczas procesu dializy dochodzi do znacznej utraty aminokwasów, peptydów i białek. Niezależnie od metody dializy, pacjent ponosi ogromne straty żywieniowe, co związane jest z pogorszeniem zdolności funkcjonalnej, gorszymi rokowaniami i niską jakością życia. Ze względu na wiele zagrożeń żywieniowych, utrzymanie i odzyskanie prawidłowego stanu odżywienia pacjentów dializowanych staje się wielkim wyzwaniem.

Jak wykazują badania, zwykłe posiłki nie zaspokoją podniesionych potrzeb żywieniowych pacjentów dializowanych. Konieczne staje się stosowanie doustnych suplementów diety, by uzupełnić braki żywieniowe i podnieść jakość życia.

Polecamy specjalistyczną dietę HDMax dla pacjentów po dializie.

HDMax to kompletna pod względem odżywczym, wysokobiałkowa dieta do żywienia dojelitowego doustnie lub przez zgłębnik w postępowaniu dietetycznym w stanach niedożywienia spowodowanym procesem dializy. Specjalistyczna formuła HDMax, niezbędna w uzupełnianiu strat żywieniowych dla pacjentów z niewydolnością nerek wymagających dializ.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium